SLOVTRANS, s.r.o.

O nás

Spoločnosť Slovtrans s.r.o. sa medzinárodnou dopravou a špedíciou zaoberá od roku 2006. Súčasné marketingové trendy ukazujú, že inovácia je potrebnou súčasťou formovania a fungovania každej firmy a tak sa snažíme na to reagovať aj my. Prichádzame s novou podobou našej spoločnosti Slovtrans. Zmenili sme logo, webové stránky, ale zachovali sme osvedčený a spoľahlivý spôsob fungovania a prístup k našim klientom. Počas niekoľkých rokov fungovania na trhu sme zladili dokonalý tím šikovných, vzdelaných, profesionálnych ľudí, ktorí presne vedia ako efektívne pracovať a zaistiť tak klientovi maximálnu spokojnosť. Dokážeme Vám presne určiť čas dodania zásielky za ktorým si stojíme a fungujeme aj v čase pracovného voľna. Klientom sa venujeme naplno od prvého kontaktu až po odovzdanie zásielky. V prípade klientov, ktorí si u nás objednávajú služby v pravidelných intervaloch, ponúkame balíky služieb a množstevné zľavy. Náš zákazník náš pán.

V súčasnosti sa venujeme transportu do krajín Európskej únie – konkrétne Česko, Rakúsko, Nemecko, Francúzsko, štáty Beneluxu, ale aj Ukrajina. V najbližšej dobe plánujeme rozšíriť naše portfólio fungovania o Taliansko, Španielsko, Rusko a štáty Škandinávie.

SLUŽBY PRE DOMÁCI & EURÓPSKY TRH

Spoločnosť Slovtrans s.r.o. Vám na náš, ale aj európsky trh prináša veľmi kvalitné služby v oblasti dopravy, ktoré sú vycibrené niekoľkoročnými skúsenosťami a náročnosťou našich doterajších klientov.

Naše výhody vyplývajú z našich skúsenosti.

zobraziť viac